UZM. DR. DENİZ ERKAN

Hasta Yorumları

Karın liposuction, gıdı liposuction, kol liposuction, bacak liposuction, yüz dolgu, dudak dolgusu, botoks, iple yüz germe, altın iğne tedavisi, fraksiyonel lazer, IPL lazer tedavisi, yüzdeki kılcal damar tedavisi, dövme silme, göz kapağı ve göz torbası ameliyatları ile ilgili yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Yapılan Hasta Yorumları Konuları

Liposuction yaptıranların yorumları, botoks yaptıranların yorumları, fraksiyonel lazerle çatlak tedavisi yaptıranların yorumları, orta yüz dolgusu yaptıranların yorumları, dudak dolgusu yaptıranların yorumları, botoks yaptıranların yorumları, iple yüz germe yaptıranların yorumları, lazerle leke tedavisi yaptıranların yorumları, lazerle çil tedavisi yaptıranların yorumları, lazerle akne tedavisi yaptıranların yorumları, göz kapağı ameliyatı yaptıranların yorumları, lazerle cilt gençleştirme yaptıranların yorumları, cilt bakımı yaptıranların yorumlarını bulabilirsiniz.

UZM. DR. DENİZ ERKAN

Dermatoloji ve Tedaviler Hakkında Hasta Yorumları

Uzman dermatolog olması nedeniyle Deniz Hanımla tanıştık. Güvenilir ve ilgili bir hekim şuana kadar yaptırdığım dudak ve çene dolgusu, botox, fraksiyonel lazer uygulamalarim Deniz Hanımla devam ediyor. Iyi ki tanımışım

Adana dermatolog ararken tanıştığım dermatoloji uzmanı Deniz Erkan ile dudak dolgusu ve yüz botoks yaptırmaya karar verdim. Çok ilgili ve güler yüzlü bir ekibe sahip. Botoks ve dudak dolgusu yaptıranların yorumları yeniden okuduğumda iyiki de Deniz Erkan'a tedavi olmuşum diyorum. Adana'da dudak dolguu yapan doktorlar arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Değerli hocama teşekkür ediyorum.

Doğumdan sonra karın, bacak bölgemde belirgin çatlakların oluşmasından dolayı Adana dermatolog arayışı içine girdim. İntertte araştırma yaparken fraksiyonel lazerle çatlak tedavisi yaptıranların yorumları okudum ve hakkındaki olumlu yorumları gördüm. Kendisiyle Adana dermatoloji kliniğinde bir araya gelerek ilk muayenemi oldum. Bana vermiş olduğu bilgiler ışığında tedavi olmaya karar verdim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Dudak dolgusu yaptıranların yorumlarını okurken karşılaştığım dermatoloji uzmanı Dr. Deniz Erkan ile görüştüm. Çok iyi bir şekilde süreçle ilgili bilgiler aldım. Osmaniye'de yaşıyorum ama doktorumum bana çok güven verdi ve Adana'ya dudak dolgusu için geldim ve tedavimi gerçekleştird. Şuan istediğim gibi bir görünüme kavuştum. Doktorumuza ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok ilgili ve işinde profesyonel bir doktor, tavsiye ederim.

Adana'da Liposuction yapan doktorlar ararken tanıştığım dermatoloji uzmanı Dr. Deniz Erkan ile Liposuction uygulaması yaptırmaya karar verdim. Doğum sonrası karın ve göbek bölgemde oluşan yağların giderilmesi ve inceltilmesi için gerekli tededavi ve uygulamaları yaptırdım. Doktorumuzdan çok memnun kaldım. Şuan daha fit bir görünüme kavuştum. Kendisine teşekkür ederim ve Liposuction yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim.